Przykładowe wzóry CV

Zwiększ swoje szanse na znalezienie pracy i stwórz swoje CV za pomocą jednego z naszych profesjonalnie zaprojektowanych szablonów CV. Czy potrzebujesz pomocy, aby stworzyć swoje CV? Przewń myszką niżej, aby znaleźć więcej przykładów i użyj ich jako inspiracji!

Stwórz swoje CV

Zyskasz o 65% więcej szans na znalezienie pracy

 • Auckland

  Darmowe przykłady CV
 • Edinburgh

  Darmowe przykłady CV
 • Priceton

  Darmowe przykłady CV
 • Otago

  Darmowe przykłady CV
 • Berkeley

  Darmowe przykłady CV
 • Harvard

  Darmowe przykłady CV
 • Standford

  Darmowe przykłady CV
 • Cambridge

  Darmowe przykłady CV
 • Oxford

  Darmowe przykłady CV
 • Przykłady profesjonalnych CV

  Niezależnie od tego, czy potencjalny pracodawca prosi o życiorys lub CV, rekruter szuka jednej rzeczy - dokumentu, który udowodni dlaczego jesteś idealnym kandydatem, aby zainwestować Firmy czas i Firmy pieniądze. Zasadniczo jest to Twoja wizytówka, która wskazująca interesujące USP (unikalne punkty sprzedaży), które wyróżniają Cię z tłumu.

  Nie ma powszechnie akceptowanego formatu, ale twoje CV powinno obejmować następujące elementy:

  Stwórz swoje CV

  Przykład CV dla Księgowej - szablon Edinburgh

  Przykład CV dla Księgowej

  Pobierz przykład szablonu, z możliwością kopiowania tekstu tutaj

  Nikola Wojciechowsja z powyższego przykładu chciałby zrobić kolejny krok w swojej karierze w Księgowości.  W profilu osobistym przedstawia się nowemu pracodawcy i wskazuje swoje mocne strony oraz ambicje. Jej CV jest zorganizowane, schludne, dobrze czytelne, podkreślia osiagnięcią w każdej pracy.

  Kliknij tutaj, aby móc przeczytać artykuł:  Jak napisać profesjonalne CV dla Księgowej / Księgowego >>

  Stwórz swoje CV

  Przykład CV dla studenta - szablon Harvard

  Przykład CV dla studenta

  Pobierz przykład szablonu, z możliwością kopiowania tekstu tutaj

  Kamil z powyższego przykładu jest Studentem, który podczas studiów miał okazję promować swój Uniwersytet na dniach otwartych, co podkreśla jego atuty oraz ambicje. Tworząc CV będąc studentem, musisz podkreślić nie tylko swoją historię pracy, ale także wykształcenie. Aby wyróżnić się należy wykazać swoje umiejętności i zdolności, dołączając pracę wolontariacką i inne zajęcia pozalekcyjne.  Niezależnie od tego, czy szukasz pracy letniej, koncertu w niepełnym wymiarze godzin, czy nawet stażu zawodowego, musisz podkreślić swoje umiejętności i osiągnięcia edukacyjne w profesjonalnym dokumencie za pomocą naszego kreatora to zadanie będzie dla Ciebie bardzo łatwe. Do pracy!

  Kliknij tutaj, aby móc przeczytać artykuł:  Jak napisać atrakcyjne CV dla studenta >>

  Stwórz swoje CV

  Przykład CV dla wykształcenie - szablon Cambridge

  Przykład CV dla wykształcenie

  Pobierz przykład szablonu, z możliwością kopiowania tekstu tutaj

  Przykład CV Sylwii Radomskiej skupia się na znalezieniu pracy jako Nauczycielka. Świetnie opisuje swoje wykonywaną funkcję, która pokazuję nauczyciela dedykowanego, chętnego wdrażać nawet metody edukację wśród swoich uczniów. CV jest proste, zrozumiałe i zdecydowanie wyróżniające się.

  Stwórz swoje CV

  Przykład CV dla Informatyka - szablon Standford

  Przykład CV dla Informatyka

  Pobierz przykład szablonu, z możliwością kopiowania tekstu tutaj

  Łukasz z powyższego przykładu chciałby zrobić kolejny krok w  branży Informatycznej  W profilu osobistym wymienia doświadczenie nabyte poparte wieloletnią pracą. Mocne argumenty podkreślaj jego specjalistyczną wiedzę. Jego profesjonalne CV jest czytelne oraz udowadniają, że będzie doskonałym pracownikem dla wybranej firmy.

  Kliknij tutaj, aby móc przeczytać artykuł:  Jak napisać profesjonalne CV dla Informatyka / Programisty >>

  Stwórz swoje CV

  Przykład CV dla kelnerka - szablon Cambridge

  Przykład CV dla kelnerka

  Pobierz przykład szablonu, z możliwością kopiowania tekstu tutaj

  Przykład CV powyżej Sylwi Mazurskiej jest nakierowane na stanowisko Kelnerki, które udowadnia silną stronę w radzeniu sobie z wszystkimi wymaganiami w gastronomi. CV zawiera kluczowe słowa takie jak: doświadczenie w obsłudze klienta. Przyszły pracownik ten ma uwadze dobro Restauracji, jaki Klientów, tym rzuca się w oczy rekruterowi oraz przyszłemu potencjalnemu pracodawcy. Po więcej informacji kliknij tutaj.

  Stwórz swoje CV

  Przykład CV dla manager biurowy (angielsku) - wzór Cambridge

  Przykład CV dla manager biurowy (angielsku)

  Pobierz przykład szablonu, z możliwością kopiowania tekstu tutaj

  Przykład powyżej Marcina Kozyry jest ukierunkowany na stanowisko kierownicze, pokazujące umiejętności koordynowanie czasem i pomocom dla działów chcących mieć dobry zarząd. CV jak najbardziej jest łatwo czytelne i szybko można znaleźć słowa kluczowe pomocne dla rekrutera. Przykład ten jest typowym Angielskim CV ważnym tylko w Anglii. Po więcej kliknij tutaj.

  Stwórz swoje CV

  Przykład CV dla kierowca - wzór Berkeley

  Przykład CV dla kierowca - szablon Berkeley

  Pobierz przykład szablonu, z możliwością kopiowania tekstu tutaj

  Profesjonalny Przykład CV Marcina Kozyry jest skierowany dla pracowników chcących pracować jako kierowca. Na tym stanowisku rekruter i przyszły pracodawca będzie zwracał uwagę na certyfikaty oraz doskonałe rekordy bezpieczeństwa w prowadzeniu pojazdów. Przyszły pracodawca zwróci uwagę na doświadczenie pozyskane w poprzedniej pracy i chętnie zatrudni osobę umiejącą poradzić sobie z naprawą pojazdu. CV przedstawia wszystkie poszukiwane w przyszłym pracowniku umiejętności.

  Kliknij tutaj, aby móc przeczytać artykuł:  Jak napisać perfekcyjne CV dla kierowcy? >>

  Stwórz swoje CV

  A4. Każdy, kto czyta twoje CV, powinien wiedzieć, gdzie znaleźć informacje, których szuka, z wystarczającą „białą przestrzenią”, aby na pierwszy rzut oka nie dać się zaskoczyć.
  Celem tego dokumentu nie jest uzyskanie pracy, ale udzielenie wywiadu. Zawsze pamiętaj, że nie piszesz CV dla siebie, piszesz je dla czytelnika. Pisząc swoje CV, postaw się na ich miejscu. Mów krótko, do rzeczy i przede wszystkim, interesujące.

  Ze względu na dużą liczbę otrzymywanych aplikacji rekrutujący zazwyczaj spędza początkowo co najwyżej 20 sekund na sprawdzeniu każdego CV, dlatego ważne jest, aby dobrze to zrobić. Jeśli postępujesz zgodnie z powyższą strukturą, jesteś na dobrej drodze, aby przedstawić informacje w jasny, zwięzły i przekonujący sposób.

  Na co uważać?

  Czas spędzony na upewnieniu się, że twoje CV jest dokładne i trafne, zawsze jest czasem dobrze spędzonym. Istnieje wiele prostych błędów, które są często pomijane, które wyłączą czytelników, zanim pójdą znacznie dalej niż twoje imię i adres.

  Sprawdź błędy ortograficzne lub typograficzne. Wszelkie błędy są Twoim obowiązkiem i są jedną z pierwszych rzeczy, które pracodawcy usuwają słabszych kandydatów. Nawet jeśli rola, której szukasz, nie wymaga wysokiego poziomu umiejętności czytania i pisania, błędów ortograficznych, krzyku braku ostrożności, co jest niepożądaną cechą dla każdego rekrutera. Nie pokładajcie całej wiary w moduł sprawdzania pisowni, ponieważ wiele z nich jest domyślnie ustawionych na ustawienia amerykańskie. Jeśli nie masz pewności co do słowa, wyszukaj je w słowniku.

  Przed rozpowszechnieniem gotowego dokumentu lub przesłaniem go do Internetu poproś kogoś, aby go przejrzał. Profesjonalni rekruterzy CV oglądają setki CV każdego dnia i mogą natychmiast dostrzec rzeczy, które mogą zniechęcić potencjalnego pracodawcę.

template-image

Już ponad 112 872 użytkowników przygotowało swoje CV

Dzięki kreatorowi CV Maker możesz w ciągu 15 minut szybko i prosto stworzyć charakterystyczne, profesjonalne CV.

Stwórz swoje CV

Zyskasz o 65% więcej szans na znalezienie pracy