Skontaktuj się z nami

Nasi użytkownicy są bardzo zadowoleni z naszego doskonałego wsparcia.

 • Formularz kontaktowy

  Prześlij swoje pytanie za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, zazwyczaj odpowiadamy w ciągu jednego dnia.

 • Anuluj subskrypcję

  Anuluj subskrypcję bez czekania na nasze wsparcie, korzystając z tego prostego formularza.

Często zadawane pytania

Łatwo znajdź poniżej odpowiedzi na często zadawane pytania.

 • Czy mogę pobrać swoje CV w innym języku (np. francuskim)?

  Podczas przygotowywania życiorysu możesz dokonać wyboru, żeby pobrać swoje CV w innych językach. Opcję tę możesz zaznaczyć podczas wypełniania swoich danych osobowych. Obecnie oferujemy następujące języki: angielski i francuski.

 • Czy mogę zamknąć swoje konto?

  Znalazłeś świetną pracę albo z innego powodu nie potrzebujesz już naszych usług? Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki „Moje konto”. Przewiń na dół strony, przeciągnij slajd subskrypcji na „Tak” i naciśnij przycisk „Anuluj konto”.

 • Czy pobranie CV jest odpłatne?

  Cena za nieograniczony dostęp przez 7 dni do serwisu CVmaker wynosi zł 9,95. Po upływie 7 dni Twoje konto jest co miesiąc automatycznie odnawiane za kwotę zł 59,95. Mając pełny dostęp, przez cały ten czas możesz zawsze edytować i pobierać swoje CV, tworzyć bez ograniczeń listy motywacyjne, korzystać z naszego programu poczty elektronicznej (e-mail) do obsługi podań o pracę, a także korzystać z naszej wyszukiwarki ofert pracy. Po upływie miesiąca subskrypcja Twojego konta będzie co miesiąc odnawiana automatycznie, aż do czasu anulowania jej przez Ciebie. Możesz anulować subskrypcję i zamknąć konto w dowolnym momencie.

 • Czy mogę ukryć wybrany element w swoim CV?

  Możesz ukryć elementy w swoim CV, klikając w 3 kropki obok wybranego elementu, a następnie kliknąć w opcję „Ukryj element”. Jeśli zechcesz ponownie dodać lub pokazać wybrany element, wówczas wybierz go z paska wyboru na dole ekranu w drugim kroku działania naszego kreatora CV Maker.

 • Czy mogę umieścić daną część na następnej stronie (w pliku PDF)?

  Jest to oczywiście możliwe. W naszym kreatorze CV Maker można to zrobić na dwa sposoby:

  1. Możesz umieścić pełną sekcję (na przykład „Wykształcenie i kwalifikacje”) na następnej stronie, naciskając 3 kropki obok danej sekcji i wybierając opcję „Na następną stronę (pdf)”. W rezultacie cała sekcja zostaje umieszczona na następnej stronie.
  2. W opisie poprzedniej sekcji w edytorze tekstu możesz też kilkakrotnie nacisnąć klawisz Enter, co sprawi, że przeniesienie będzie można dopasować nieco bardziej precyzyjnie.
 • Czy elementy są uporządkowane chronologicznie?

  Elementy nie są automatycznie porządkowane chronologicznie. Jeżeli chcesz je tak uporządkować, kliknij w 3 kropki obok danego elementu i wybierz opcję „Uporządkuj chronologicznie”. Wówczas elementy te natychmiast zostaną uporządkowane.

 • Czy mogę uporządkować elementy w CV?

  Możesz uporządkować wszystko za pomocą strzałek znajdujących się przy danym elemencie. Dodane elementy w treści można także uporządkować oddzielnie, naciskając 3 paski obok elementu, a następnie przeciągając dany element na wybraną pozycję.

 • Czy mogę edytować swoje CV?

  Po pobraniu CV automatycznie otrzymasz wiadomość e-mail z danymi do logowania, dzięki czemu możesz stale edytować swoje CV.

 • Czy moje CV można pobrać w formacie Word?

  Niestety, ze względu na złożoność naszych szablonów niemożliwe jest pobranie CV w formacie Word. Ale nie martw się, zawsze możesz edytować swoje CV poprzez konto w naszym serwisie.

 • Czy mogę dodać zdjęcie do swojego CV?

  Podczas tworzenia CV za pomocą naszego kreatora CV Maker w pierwszym kroku zatytułowanym „Dane osobowe” możesz dodać zdjęcie do swojego CV. Wystarczy kliknąć w ikonę zdjęcia znajdującą się obok pól wprowadzania danych. Następnie możesz przesłać, wyedytować, po czym dodać zdjęcie do swojego CV.

Dane firmy


CVmaker B.V.
Herengracht 458
1017CA Amsterdam
Holandia
CoC: 70894027