CV Wzory

DropDown

CV dla Nauczyciela przedszkola

StarStarStarStarStar

CV dla Nauczyciela przedszkola

W przykładowym wzorze CV dla nauczyciela przedszkolnego można zauważyć pasję do nauki. Tak samo nauczyciele, jak i również rodzice, lubią kiedy dzieci słuchają pełnych pasji nauczycieli, gdyż wtedy mają pewność, że czegoś się nauczyli. Oprócz tego, wyróżnia się osiągnięciami, których nie łatwo ominąć. Dyrektor przedszkola z przyjemnością zatrudni takiego nauczyciela.

Stwórz CV w tej branży

"Przyjazna nauczycielka przedszkolnego z pasją do nauki poszukuje stanowiska, na którym może wykorzystać moje 9-letnie doświadczenie i umiejętności instruktażowe, aby uczyć dzieci poznawania przedmiotów ścisłych."

Izabela Wawrzycja - Nauczycielka przedszkola

CV Nauczyciela przedszkola

Spis treści

Jak napisać dobre CV nauczyciela przedszkola?

Nauczyciel przedszkolny to wychowawca, który szkoli dzieci w wieku od trzech do pięciu lat. Nauczyciele przedszkolni mogą tworzyć plany lekcji, aby nauczyć swoich uczniów podstawowych pojęć, takich jak kolory, litery i cyfry. Mogą również zapewnić edukację na temat pojęć społecznych, takich jak dzielenie się, praca w zespole i uprzejme zadawanie pytań. Ze względu na młody wiek uczniów wielu nauczycieli przedszkolnych ma doświadczenie we wczesnym rozwoju dziecka lub opiece nad dziećmi, co pomaga im monitorować uczniów i reagować na nie oraz zapewniać im bezpieczeństwo i zaangażowanie podczas każdej lekcji.

CV dla nauczyciela przedszkolnego jest podsumowaniem Twojego wykształcenia, umiejętności i doświadczenia zawodowego. Ten dokument pomaga pracodawcom dowiedzieć się; kim jesteś i jakie umiejętności lub doświadczenie posiadasz. 

Twoje CV nauczyciela przedszkolnego może zawierać wszelkie informacje istotne dla stanowiska, w tym stopnie naukowe, certyfikaty, doświadczenie zawodowe, odpowiednie umiejętności i inne pozytywne działania, które pasują do stanowiska

Nawet jeśli nie masz dużego wcześniejszego doświadczenia jako nauczyciel przedszkolny, na pewno, nadal możesz wskazać odpowiednie staże, doświadczenie w wolontariacie lub doświadczenie zawodowe, które mogą wymagać tej samej wiedzy lub umiejętności, co profesjonalista zajmujący się wczesną edukacją. CV pomaga również pracodawcom ocenić Twoją dojrzałość, motywację i etykę pracy, więc pamiętaj o podkreśleniu wszelkich konkretnych wskaźników lub doświadczeń, które stanowią namacalny dowód Twojego sukcesu jako nauczyciela przedszkolnego.

Jakie sekcje powinne znajdować się w CV?

 • Dane

 • Profil osobisty

 • Doświadczenie zawodowe

 • Wykształcenie

 • Umiejętności

 • Języki

 • Referencję

 • Klauzulę

Upewnij się, że Twoje CV zawiera powyższe sekcje, a poniżej opiszę je ze szczegółami, co w nich dokładnie wpisać, i jak. Zacznijmy od:

Dane osobowe

Poinformuj osoby rekrutacyjne, jak mogą się z Tobą skontaktować.

Twoje CV powinno zaczynać się od informacji kontaktowych. Bardzo ważne jest, aby potencjalni pracodawcy po przeczytaniu Twojego CV umieli się z Tobą skontaktować! W górnej części CV podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i miasto, w którym mieszkasz.

Profil osobisty w CV dla nauczyciela przedszkola

Przedstaw się!

Osobiste podsumowanie, choć opcjonalne, to świetny sposób na przedstawienie się swojemu nowemu pracodawcy. Ta sekcja składa się z kilku akapitów, w których możesz opisać swoje znaczące osiągnięcia i podkreślić swoje najcenniejsze umiejętności. Twoje podsumowanie powinno dać pracodawcom krótki zarys twojego doświadczenia i celów oraz przekonać, że jesteś dokładnie tą osobą, którą poszukują.

Przykładowy profil dla wzoru CV dla nauczyciela przedszkola z doświadczeniem

"Przyjazny nauczyciel przedszkolny z pasją do nauki poszukuje stanowiska, na którym może wykorzystać moje 9-letnie doświadczenie i umiejętności instruktażowe, aby uczyć dzieci poznawania przedmiotów ścisłych."

Przykładowy profil dla wzoru CV dla nauczyciela przedszkola z małym doświadczeniem

"Pełen pasji i oddany nauczyciel przedszkolny poszukuje klasy, w której będzie mógł wykorzystać swoją wiedzę na temat rozwoju wczesnego dzieciństwa i zajęć terapeutycznych, aby wspierać uczniów i zachęcać ich do rozwoju. Posiada 2-letnie doświadczenie w edukacji, z czego pięć w klasach przedszkolnych."

Przykładowy profil dla wzoru CV dla nauczyciela przedszkola z bez doświadczenia

"Wykształcony nauczyciel, który posiada dyplom z wychowania przedszkolnego. Zdobył 6 miesięczne doświadczenie podczas praktyk w prywatnym przedszkolu "U maluchów" w Warszawie na Bemowie. Wdrożył plan pedagogiki wczesnoszkolnej i pedagogiki opiekuńczej, co spowodowało lepszy rozwój dzieci. Obecnie szuka dłuższego zatrudnienia, gdzie będzie mógł wykorzystać wiedzę w tym rejonie."

Wzór CV dla nauczyciela wychowania przedszkolnego

Pobierz darmowy szablon CV dla nauczyciela przedszkolnego

Pobierz ten szablon CV

Doświadczenie zawodowe

Zaprezentuj swoje osiągnięcia.

W sekcji dotyczącej doświadczenia zawodowego w CV dotyczącym wczesnej edukacji podasz swoje odpowiednie doświadczenie zawodowe z najnowszą pozycją na górze. Każdy wpis dotyczący doświadczenia zawodowego powinien zawierać:

 • Nazwa przedszkola;

 • Lokalizacja przedszkola;

 • Nazwa Stanowiska;

 • Daty zatrudnienia, w tym rozpoczęcia i zakończenia;

 • Lista obowiązków i osiągnięć.

W trakcie opisywania swoich obowiązków i osiągnięć, unikaj wymieniania każdego zadania, które musiałeś wykonać na tym stanowisku. Zamiast tego skup się na najważniejszych obowiązkach i tych, które są ściśle powiązane z obowiązkami związanymi z pracą, o którą się ubiegasz. Jeśli to możliwe, staraj się dołączyć namacalne dowody swojego sukcesu, włączając wszelkie mierniki wydajności podczas omawiania wyników swojej pracy.

Wykształcenie

Czego się nauczyłeś i gdzie się go nauczyłeś?

Twoja sekcja edukacyjna powinna zawierać nazwę każdej szkoły, do której uczęszczałeś, stopnie naukowe oraz wyróżnienia akademickie, które uznasz za warte wyróżnienia. Jeśli są szczególnie istotne, możesz również uwzględnić główne obszary studiów i ważne projekty, w których uczestniczyłeś. Podobnie jak w sekcji dotyczącej doświadczenia zawodowego, twoje wykształcenie powinno być przedstawione w odwrotnej kolejności chronologicznej.

Wyróżnij się z tłumu dzięki wysokiej jakości treści i jasno napisany, pozbawiony błędów dokument.

Umiejętności

Co robisz najlepiej?

Krótsza niż sekcja historii pracy, w sekcji umiejętności możesz skutecznie wymienić swoje podstawowe kompetencje w sposób bezpośredni i łatwy do odczytania. Zaprezentuj umiejętności i zdolności, które wnosisz do pracy, koncentrując się na tych, które wyróżniają Cię na tle konkurencji. Im bardziej przydatne i unikalne są twoje umiejętności, tym bardziej wyróżnisz się na tle pracodawcy.

W tej sekcji możesz uwzględnić zarówno umiejętności twarde, jak i umiejętności miękkie. Zacznij od podkreślenia posiadanych umiejętności, które są zgodne z listą wymaganych umiejętności w opisie stanowiska. Na przykład, jeśli opis stanowiska wymaga „empatycznego gracza zespołowego”, możesz chcieć uwzględnić swoje doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z dziećmi w klasie.

Języki

Jeżeli umiesz dobrze komunikować się w języku obcym, plus dla Ciebie

Aczkolwiek nie jest wymagane, aby kandydat znał języki obce. Nie mniej jednak, coraz częściej jest osób z innych krajów. Zwłaszcza po sytuacji z Ukrainą, gdzie każdy polak stara się pomóc jak może naszym sąsiadom. Znajomość obcego języka może pomóc w lepszych relacjach z dziećmi, którzy nie mówią w języku polskim. Dlatego zawsze będzie mile widziane w CV dla nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Referencje

Zastanów się na osobą, która da Ci referencje.

Przede wszystkim, nie podawaj informacji dotyczących osób, które Ci je dały w CV - bez ich uzgodnienia. Mogło to być dużym zaskoczeniem i to może mieć negatywny wpływ na rozmowę, dlatego najlepiej dodać "Referencję dostępne na życzenie".

Upewnij się, że osoba poproszona o danie Ci referencji rzeczywiście Cię lubi, gdyż nigdy nie wiesz, co taka osoba może powiedzieć. Jestem pewna, że chcesz uniknąć wszelkich negatywnych nieporozumień mogących wpłynąć na Twoją kandydaturę.

Podsumowanie

Co warto uwzględnić?

 • CV: musi być estetyczne przyjemne, gęste z odpowiednią treścią i odpowiednio zredagowane.

 • Estetyka: zawsze pamiętaj o klasycznym, profesjonalnym CV. Obejmuje to wybór czcionki, spójność, odpowiednią ilość białej przestrzeni, długość i ogólny wygląd CV.

 • Treść: Podczas gdy błędy estetyczne mogą cię wyeliminować z ubiegania się o stanowisko, treść CV jest co sprawi, że wyróżnisz się z tłumu. 

 • Doświadczenia, które zdecydujesz się uwzględnić w edukacji, zostaną wznowione powinny być najbardziej odpowiednie dla docelowych odbiorców.

 • Czcionka: użyj profesjonalnej, łatwej do odczytania czcionki. Times New Roman, Arial i Courier New są dobre wybory. Zalecany jest rozmiar czcionki 10-12 punktów. 

 • Spójność: formatowanie CV musi być spójne. Na przykład, jeśli zdecydujesz się pogrubić pracę tytuł, upewnij się, że pogrubiono każdy tytuł pracy. Upewnij się również, że wszystko jest równo ułożone na stronie.

 • Dokładność: Twoje CV i wszystkie inne dokumenty powinne nie zawierać żadnych błędów. Pamiętaj, aby ostrożnie przeczytać swoje CV, sprawdzaj gramatykę, pisownię i interpunkcję. Dzięki CVMaker zawsze można edytować swoje CV, po za tym warto je sprawdzić z innymi osobami.

 • Jeśli masz nadal pytania odnośnie napisania profesjonalnego CV dla nauczyciela przedszkola, śmiało możesz je kierować na email: [email protected], a na pewno otrzymasz odpowiedź, na zadane nam pytanie.

Zdobądź wymarzoną pracę z CVMaker

Szybko i łatwo stwórz profesjonalne CV. Pobierz je w ciągu 10 minut, kiedy i gdzie chcesz!

AddSmallStwórz swoje CV
CheckCircle

Zwiększ swoje szanse na znalezienie pracy z dobrym CV.