CV Wzory

DropDown

CV dla Kierownik Oddziału

StarStarStarStarStar

CV dla Kierownik Oddziału

Po studiach Krysia mogła zrobić krok w kierunku stanowiska kierownika oddziału w swojej pracy tymczasowej. Po kilku latach jest gotowa na kolejny krok. Szablon Hopkins to nowoczesny, dobrze zorganizowany szablon CV. Pani Krysia może przechowywać wszystkie istotne informacje na jednej stronie, dzięki czemu nowy pracodawca może na pierwszy rzut oka zobaczyć, jakie cechy ma do zaoferowania.

Użyj tego CV

"Ambitna, niezawodna i ukierunkowana Kierowniczka Oddziału z ponad 20-letnim doświadczeniem w zapewnieniu wzorowej obsługi klienta oraz rozwoju, które przyczyniły się do osiągnięcia celów biznesowych. Dzięki moim doskonałym umiejętnościom organizacyjnym mój oddział działał sprawnie i efektywnie. Po czterech latach szukam nowej, pełnej wyzwań pracy, w której będę mogła dalej rozwijać swoje zdolności przywódcze."

Krystyna Jankowska - Kierowniczka Oddziału

Przykładowe CV dla Kierownika Oddziału

Spis treści

Kierownik Oddziału - CV

Stanowisko kierownika oddziału zarezerwowane jest dla osób ambitnych, umiejących pracować samodzielnie i obciążonych dużą dozą odpowiedzialności. Zaletą tego stanowiska jest to, że jest duży wybór obszarów, w których możesz pracować. Nie mniej jednak, aby móc dostać rozmowę kwalifikacyjną - do tego potrzebne jest CV. Więcej na ten temat przeczytasz w następnej sekcji.

Zacznij pracę nad swoim CV już teraz!

Stwórz CV

Gdzie pracują Kierownicy Oddziału i czym dokładnie się zajmują?

Na rynku pracy możesz spotkać się z wieloma firmami, posiadającymi sieci sklepów w różnych lokalizacjach. Najczęściej każda poszczególna lokalizacja posiada swojego kierownika. Poszerza to Twój wybór przy ubieganiu się o to stanowisko. Możesz bowiem nadzorować dany oddział w różnych miejscach i organizacjach.

Kierownik oddziału odgrywa ważną rolę i posiada szeroki zakres zadań. Odpowiada on za bieżące zarządzanie jednym lub kilkoma oddziałami sieci detalicznej.

Do obowiązków kierownika oddziału często należy:

 • Sporządzanie harmonogramu pracy dla wszystkich kolegów z Twojej branży,

 • Zarządzanie współpracy z kontrahentami, w tym negocjowanie umowy,

 • Prowadzenie szkoleń organizacyjnych,

 • Dbanie o prezentację sklepu, aby wyglądała przyjemnie dla klientów,

 • Analiza strategii sprzedażowych i marketingowych,

 • Rekrutacja nowych kolegów,

 • Kierowanie kapitałem ludzkim.

Jakie kwalifikacje są brane pod uwagę w CV Kierownika Oddziału?

Kierownik oddziału pełni ważną funkcję w sieci detalicznej, w szpitalu i innych instytucjach. Rekruter lub klient zawsze chce mieć pewność, że zatrudnia odpowiedniego kandydata. Możesz rozpocząć pracę jako kierownik oddziału na różne sposoby. Na przykład możesz po prostu ubiegać się o stanowisko, gdy masz niezbędne dyplomy, ale często zdarza się również, że zaczynasz na niższym stanowisku, powoli pnąc się, poprzez zdobyte doświadczenie zawodowe i dalsze szkolenia.

Im więcej odpowiedzialności wymaga od Ciebie firma lub oddział, tym więcej kwalifikacji lub doświadczenia oczekuje się od potencjalnego kandydata. W większości przypadków wykształcenie średnie wystarczy, aby móc rozpocząć pracę jako kierownik oddziału.

Na takie stanowisko możesz aplikować dzięki następującym kursom:

 • Kierownikiem zakładu opieki zdrowotnej (zespołu zakładów opieki zdrowotnej), zwanego dalej "zakładem", może być wyłącznie osoba mająca wyższe wykształcenie i co najmniej sześcioletni staż pracy w zawodzie lub posiadająca wyższe wykształcenie i ukończone studia podyplomowe o kierunku zarządzanie w służbie zdrowia i co najmniej trzyletni staż pracy w zawodzie bądź posiadająca wyższe wykształcenie i szkolenie zagraniczne i co najmniej trzyletni staż pracy w zawodzie, z zastrzeżeniem,

 • szkolenie z zarządzania projektami (project management szkolenia),

 • szkolenie z zarządzania zespołem,

 • szkolenie z zarządzania czasem,

 • agile project management szkolenie.

Istnieją również szkoły wyższe, które przygotowują do pracy w zarządzaniu małymi, średnimi i dużymi firmami. Kursy dające Ci do tego niezbędną podstawę, to:

 • Zarządzanie firmą,

 • Efektywne zarządzanie IT w przedsiębiorstwie,

 • Studia magisterskie zarządzanie,

 • Zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacji,

 • Zarządzanie biznesem medycznym,

 • Zarządzanie przedsiębiorstwem/zarządzanie w biznesie.

Większość kursów ekonomicznych zapewnia dobrą podstawę do pracy na stanowisku kierownika oddziału. Posiadanie dyplomów jest istotne, ale umiejętność dobrego zarządzania w praktyce jest niezbędna. W tym celu ważne jest, aby docenić różne języki, których uczy się podczas szkolenia lub dalszego szkolenia, ponieważ możesz mieć do czynienia z międzynarodowymi klientami lub partnerami do współpracy. Przedmioty takie jak matematyka, rachunkowość, marketing i nauki społeczne również wnoszą cenny wkład w pracę kierownika oddziału.

Wzór CV Kierownika Oddziału

Pobierz darmowy wzór CV Kierownika Oddziału

Pobierz ten szablon CV Przykładowy profil Krystyny Jankowskiej

Krystyna dobrze wykorzystała swój profil osobowy, wymieniając szereg umiejętności (organizacyjnych i menedżerskich). Ponadto wskazuje, że jest towarzyska i przyjazna dla klientów. Jej życzeniem jest dalsze rozwijanie swoich cech przywódczych.

Sposób na świetne CV Kierownika Oddziału

Osiągnięcia z poprzednich prac mogą wpłynąć na jeszcze lepszy odbiór przez rekrutera. Dlatego mądrze jest wykorzystać swoje CV do podkreślenia wszelkich celów, które wcześniej osiągnąłeś. Doświadczenie to można było zdobyć na poprzednich stanowiskach, ale także podczas stażu. Dzięki temu możesz pokazać w kilka sekund, że jesteś takim kierownikiem oddziału, którego szuka firma.

Jeśli masz na oku ciekawą ofertę pracy dla kierownika oddziału i chcesz dostosować swoje CV, ważne jest, aby w każdej sekcji znajdowały się słowa kluczowe. Dzięki temu Twoje CV wyróżni się i pozytywnie wpłynie na rekrutera i przyszłego pracodawcę. Zwróć zatem uwagę na następujące punkty.

Rozpocznij pracę z CV tutaj!

Stwórz CV

Dane osobowe

Staraj się zawsze podawać najważniejsze dane osobowe. Drobne szczegóły mogą mieć znaczenie. Z tego powodu upewnij się, że Twoje dane są zawsze aktualne. Czy Twój aktualny adres i numer telefonu są nadal poprawne? Podaj jeden numer telefonu, pod którym można się najłatwiej z Tobą skontaktować. Czy masz profesjonalny/neutralny adres e-mail?

Podsumowanie profilu

Profil osobisty to turbo wersja Twojego listu motywacyjnego. Rekruterzy często najpierw skanują CV i jeśli to ich rozgrzeje, będą czytać dalej. Użyj swojego osobistego profilu, aby zainteresować rekrutera ciekawym nowym kierownikiem oddziału.

Doświadczenie zawodowe i edukacja

Jeśli od jakiegoś czasu pracujesz w handlu detalicznym, warto podkreślić to w swoim CV, podając swoje doświadczenie zawodowe wyżej w swoim CV. W opisach swojej pracy możesz wyjaśnić, jakie masz doświadczenia i jakie były Twoje poprzednie zadania.

Jeśli niedawno ukończyłeś szkołę, masz niewielkie doświadczenie zawodowe i chętnie dzielisz się swoimi świeżymi pomysłami z nowym zespołem, warto skupić się na edukacji i stażu.

Układ

Układ Twojego CV, bez przeczytania czegokolwiek, jest pierwszym wrażeniem, jakie odnosi ktoś, gdy widzi Twoje CV. Praca kierownika oddziału jest bardzo zróżnicowana, ale wiąże się głównie z odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Upewnij się, że układ twojego CV to odzwierciedla, wybierając czytelną strukturę w spokojnych kolorach.

Nie czekaj, już teraz stwórz swoje CV!

Stwórz CV

Umiejętności

Umieszczenie w CV odpowiednich umiejętności będzie miało pozytywny wpływ na Twoją aplikację. Wykorzystaj swoje umiejętności strategicznie, aby to zrobić, opisując je pod nagłówkiem Umiejętności, ale także włączając je do swojego osobistego profilu lub do swojej pracy.

Referencje

Referencje mogą zapewnić, że potencjalny pracodawca usłyszy od innego, jakie dobro wniesiesz do nowej pracy. Zamieszczaj referencje tylko wtedy, gdy zostaniesz o to poproszony w ogłoszeniu o pracę, aby osoba rekrutująca skupiła się na Tobie, Twoim doświadczeniu i umiejętnościach.

Camera Flash

Ważne:

Zawsze informuj osoby, które wymieniłeś w swoim CV, że używasz ich danych w tym celu, aby byli przygotowani na telefon lub e-mail w tym celu.

Podsumowanie w CV Kierownika Oddziału

Twój profil osobisty to skrócone podsumowanie siebie, które powinno pozytywnie wpłynąć na przyszłego pracodawcę. Jest to poniekąd odpowiedź na pytanie: kim jesteś i co Cię charakteryzuje? Twój profil powinien składać się z maksymalnie 3/4 zdań, w których opisujesz, kim jesteś, czego oczekujesz w nowej pracy i jaki odpowiedni wkład masz do zaoferowania nowemu pracodawcy.

Przykładowy profil - Kierownik Oddziału szuka nowego wyzwania

Ambitna, niezawodna i ukierunkowana Kierowniczka Oddziału z ponad 20-letnim doświadczeniem w zapewnieniu wzorowej obsługi klienta oraz rozwoju, które przyczyniły się do osiągnięcia celów biznesowych. Dzięki moim doskonałym umiejętnościom organizacyjnym mój oddział działał sprawnie i efektywnie. Po czterech latach szukam nowej, pełnej wyzwań pracy, w której będę mogła dalej rozwijać swoje zdolności przywódcze.

Rozpocznij prace nad swoim CV!

Stwórz CV

Ważne Umiejętności Kierownika Oddziału

Użyj swoich umiejętności kierownika oddziału, aby CV wyróżniało się w unikatowy sposób. W końcu wszystkie Twoje umiejętności powodują, że jesteś wyjątkowy i niezastąpiony w firmie lub większej organizacji. Poniżej przyjrzymy się bliżej przykładom, których Krystyna Jankowska użyła w swoim CV kierownika oddziału.

1. Otwartość - Otwartość na klienta lub po prostu komunikatywność. Koncentrując się na kliencie, cenisz relacje, które budujesz z klientem i organizacją lub firmą. Obejmuje to komunikację, orientację na rozwiązania, asertywność, empatię i przyjazność wobec klienta.

2. Zdolności organizacyjne - Przez dobrą organizację wpływasz na atmosferę w pracy. Ktoś, kto ma umiejętności organizacyjne, zapobiega stresowi w miejscu pracy, ponieważ istnieje w niej odpowiednia struktura.

3. Odporność na stres - Jako kierownik oddziału każdy dzień będzie wyglądał inaczej i musisz sobie z tym poradzić. Niespodzianki są tutaj na porządku dziennym. Wymaga to pewnej elastyczności, abyś mógł zachować spokój i skupić się na celu.

4. Umiejętności kierownicze - Ostatecznie zarządzasz całym oddziałem. Dlatego ważne jest, aby zaangażować cały swój zespół, by osiągnąć wspólny cel.

5. Umiejętności finansowe - Odpowiadasz za dane dotyczące obrotów oddziału i musisz mieć w tym celu wiedzę finansową.

6. Komunikacja marketingowa - Chcesz, aby klienci odnaleźli Twój oddział i dobrze się w nim czuli. Osiągniesz to dzięki dobrej strategii marketingowej i komunikacyjnej. Ludzie muszą wiedzieć, co masz do zaoferowania. W jaki sposób mogą dotrzeć do firmy lub instytucji i czego mogą się spodziewać?

Inne istotne cechy, które powinien posiadać kierownik oddziału, to: umiejętności komunikacyjne, profesjonalne podejście do obsługi, bycie graczem zespołowym i umiejętność motywowania pracowników. Może i odważy się podjąć decyzje handlowe.

Silna pozycja wymaga silnego CV i mamy nadzieję, że ten artykuł zainspiruje Cię do rozpoczęcia pracy z CV kierownika oddziału. Skorzystaj z naszego Kreatora CV, dzięki któremu samodzielnie stworzysz piękne, przejrzyste i profesjonalne CV.

Stwórz swoje CV już teraz!

Stwórz CV

Zdobądź wymarzoną pracę z CVMaker

Szybko i łatwo stwórz profesjonalne CV. Pobierz je w ciągu 10 minut, kiedy i gdzie chcesz!

AddSmallStwórz swoje CV
CheckCircle

Zwiększ swoje szanse na znalezienie pracy z dobrym CV.