Co zrobić w przypadku obciążenia CV-Maker.pl, którego nie rozpoznajesz?

Czy widzisz płatność na wyciągu z konta bankowego lub karty kredytowej dla "CV-Maker.pl" lub "cvmkr.info", której nie znasz? Czy po prostu nie zgadzasz się z tym obciążeniem? Następnie czytaj dalej, aby zobaczyć, co możesz zrobić.

Co to jest CV-Maker.pl?

CV-Maker.pl to poręczne narzędzie online, w którym masz wszystkie dostępne funkcje, aby znaleźć i zdobyć wymarzoną pracę. Na przykład, możesz stworzyć nieograniczone profesjonalne i przyciągające wzrok CV, przygotować pasujące listy aplikacyjne, a następnie wysłać je za pośrednictwem CV-Maker.pl i śledzić, czy jest to otwierane przez potencjalnego pracodawcę. Ponadto Twoje CV jest automatycznie dopasowywane do powiązanych ofert pracy i możesz przeszukiwać wiele ofert pracy i ubiegać się o nie bezpośrednio. Krótko mówiąc, wszystko jest w zasięgu ręki, aby udać się na polowanie wymarzonej pracy!

Skąd to obciążenie?

Prawdopodobnie założyłeś profil CV i / lub list motywacyjny na CV-maker.pl i nie anulowałeś subskrypcji lub mogłeś dokonać zapłaty za kogoś, kto założył konto i CV na CV-Maker.pl. Ze względu na pełen zakres funkcji oferowanych przez CV-Maker.pl jest to usługa ciągła, która jest przedłużana co miesiąc, ale może zostać anulowana w dowolnym momencie. Chociaż na naszej stronie internetowej informujemy o naszych cenach i serwisie w możliwie najdokładniejszy sposób, możliwe, że nie jesteście tego świadomi.

Skontaktuj się z [email protected], podając adres e-mail, który widnieje na Twoim CV lub wyślij kopię oświadczenia, abyśmy mogli szybko Ci pomóc.

Nie zgadzam się z debetem

Prawdopodobnie złożyłeś CV i / lub list motywacyjny na CV-Maker.pl i nie anulowałeś subskrypcji. Ze względu na kompletność funkcjonalności oferowanych przez CV-Maker.pl jest to usługa ciągła i ten serwis jest przedłużany co miesiąc, ale może zostać anulowany w dowolnym momencie. Chociaż na naszej stronie internetowej informujemy o naszych cenach i metodach w możliwie najdokładniejszy sposób, możliwe, że nie byliście tego świadomi. Skontaktuj się z [email protected], powiedz nam, dlaczego nie zgadzasz się z debetem i wyślij nam adres e-mail, który pojawia się w Twoim CV lub wyślij kopię oświadczenia, abyśmy mogli szybko Ci pomóc. Zobaczymy wtedy, jakie odpowiednie rozwiązanie możemy Ci zaoferować.

Nie używam już CV-Maker.pl i chcę anulować moją subskrypcję

Możesz łatwo anulować swoje konto i subskrypcję samodzielnie. Jeśli w przyszłości będziesz potrzebować swojego konta, zawsze możesz je łatwo aktywować. Wykonaj następujące kroki, aby anulować konto:

  1. Przejdź do strony logowania CV-Maker.pl (otwiera się w nowym oknie).

  2. Zaloguj się za pomocą danych otrzymanych od nas pocztą e-mail. Zapomniałeś hasła? Poproś o nowe hasło.

  3. Przejdź do „Konto”, przewiń w dół i kliknij „Dezaktywuj konto”.

  4. Twoje konto zostało anulowane i otrzymasz potwierdzenie e-mailem.

Jeśli nie możesz samodzielnie anulować swojego konta, wyślij e-mail na adres [email protected], a my anulujemy subskrybcje dla Ciebie.