Jak możemy pomóc?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Proszę skontaktuj się z nami.

Search
Co to jest CV-Maker.pl?

Chociaż nazwa sugeruje inaczej, CV-Maker.pl to znacznie więcej niż tylko kreator CV. CV-Maker.pl to kompleksowa platforma kariery, która pomoże Ci znaleźć wymarzoną pracę.

Na CV-Maker.pl znajdziesz następujące funkcjonalności:

  • Twórz, edytuj i pobieraj nieograniczoną liczbę CV;

  • Ponad 20 profesjonalnych szablonów CV i listów motywacyjnych;

  • Twórz i pobieraj nieograniczoną liczbę listów motywacyjnych;

  • Organizuj aplikacje i śledź, czy są otwarte;

  • Otrzymuj i wyszukuj odpowiednie oferty pracy, które pasują do Twojego profilu i doświadczenia.

Zainteresowany? Zacznij teraz!

Jak mogę anulować moją subskrypcję?

Możesz w prosty sposób anulować subskrypcję na CVMaker z jednych z następujących sposobów:

Anuluj subskrypcję na naszej stronie kontaktowej 

Przejdź do naszej strony kontaktowej i kliknij na zakładkę „Anuluj subskrypcję”. Możesz teraz automatycznie anulować subskrypcję bez logowania się na konto. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania.

Konto

Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki ze swoim imieniem. Rozwiną się takie opcję jak; Ustawienia -> następnie wybierz "Ustawienia Konta". Na stronie zauważysz "Szczegóły Subskrypcji". Naciśnij Anuluj subskrypcję. Twoja subskrypcja jest teraz automatycznie anulowana, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania wyrejestrowania konta ze subskrypcji.

Kontakt z naszym działem pomocy

Możesz również anulować subskrypcję, kontaktując się z naszym działem pomocy. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie (w dni powszednie), e-mailem (24/7) lub rozpocząć czat na żywo na stronie internetowej, jeśli jest dostępny.

Aby uzyskać więcej informacji, jak się z nami skontaktować, odwiedź naszą stronę kontaktową.

Ile kosztuje usługa CV-Maker.pl?

Z Kreatora CV zasadniczo można korzystać za darmo. Z darmowym kontem możesz:

  • Skorzystać z naszego kreatora CV, aby stworzyć swoje CV i natychmiast wyświetlić wyniki w naszym „podglądzie” na żywo.

  • Napisać list motywacyjny i zapisz go na swoim koncie;

  • Wyszukać wolnych miejsc pracy;

  • Bezpłatny dostęp do naszego bloga zawierającego cenne artykuły i pomoc w karierze.

  • Bezpłatny dostęp do naszej biblioteki wielu przykładów CV.

Ulepsz swoją usługę do konta Premium

Aby móc pobierać swoje CV i listy motywacyjne oraz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszej rozbudowanej platformy kariery, musisz ulepszyć swoje konto Premium. Możesz wypróbować usługę przez 7 dni za 4.99 zł. Po 7-dniowym okresie próbnym Twoje konto jest automatycznie odnawiane i co miesiąc pobierane w wysokości 79.99 zł.

Wszystkie aktualne ceny i możliwości konta Premium można znaleźć na naszej strona z ceną.

Czy mogę również pobrać swoje CV lub list motywacyjny w innym języku?

Możesz zmienić język swojego CV lub listu motywacyjnego, wybierając preferowany język u góry strony obok wyboru języka (z flagą). Cały tekst w szablonie zostanie automatycznie przetłumaczony na wybrany język. Nie mniej jednak kreator tłumaczy CV i list motywacyjny częściowo. Pamiętaj, że nadal musisz przetłumaczyć wszystkie pola tekstowe, które sam wpisałeś.

Czy mogę później wrócić do edycji mojego CV lub listu motywacyjnego?

Zawsze możesz wrócić, aby edytować swoje CV i list motywacyjny. Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto, na którym przechowywane są wszystkie Twoje CV i listy motywacyjne. Po zalogowaniu możesz od razu edytować dowolny ze swoich dokumentów.

Czy mogę dodać zdjęcie do mojego CV lub listu motywacyjnego?

Możesz dodać zdjęcie, klikając ikonę „+” w naszym kreatorze CV w lewym górnym rogu. Następnie możesz przesłać zdjęcie ze swojego komputera. Możesz je edytować zgodnie ze swoimi wymogami.

Pamiętaj, że jeśli ubiegasz się o pracę w Wielkiej Brytanii lub Stanach Zjednoczonych, odradzamy dodawanie zdjęcia do CV. Za nim dodasz swoje zdjęcie, znajdź wymogi kraju, czy jest wymagane. Pamiętaj, że w Polsce jest ono mile widziane, ale nie obowiązkowe. Czytaj zawsze dokładnie opis stanowiska, gdyż często rekruterzy piszą, co wymagają od kandydata.

Czy mogę również umieścić część swojego CV na drugiej stronie?

Nasze zaawansowane oprogramowanie CVMaker oblicza, kiedy sekcja tekstu powinna zostać umieszczona na następnej stronie, tak aby teksty CV i listu motywacyjnego ładnie mieściły się na stronie. Jednak w niektórych przypadkach konieczne jest ręczne umieszczenie części na następnej stronie. Aby to zrobić:

Przewiń w dół kreatora CV i wybierz jedną z dodatkowych sekcji „Podział strony”. Możesz przeciągnąć tę sekcję do właściwej pozycji, naciskając znajdującą się obok niej ikonę przeciągania. Przeciągnij „Podział strony” nad element, który chcesz umieścić na następnej stronie.

Jak mogę samodzielnie sortować różne sekcje i części w CV?

Sekcje są sortowane, klikając trzy kropki obok elementu, a następnie wybierając, czy przenieść sekcję w górę, czy w dół.

Części w sekcjach są automatycznie sortowane chronologicznie, ale jeśli chcesz zmienić sortowanie ręcznie, możesz to zrobić, klikając trzy linie obok części, a następnie przeciągając ją w żądane miejsce.

Jak działa funkcja składania podań o pracę?

Możesz użyć funkcji podania o pracę na pulpicie nawigacyjnym, aby zarządzać i śledzić swoje aplikacje. Możesz łatwo dodać nową aplikację o pracę do swojego pulpitu nawigacyjnego, aby śledzić status i otrzymywać powiadomienia, gdy tylko aplikacja zostanie otwarta przez odbiorcę.

Jak działa funkcja poszukiwania pracy?

W swoim panelu możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania ofert pracy, aby znaleźć odpowiednie oferty, które idealnie pasują do Twojego CV. Nasz system wybiera oferty pracy, które mogą odpowiadać Twoim doświadczeniu. Możesz także przeprowadzić własne wyszukiwania ręcznie.

Czy możesz mi pomóc w napisaniu CV lub listu motywacyjnego?

Absolutnie! Oprócz naszych zaawansowanych narzędzi, dzięki którym z łatwością stworzysz własne CV i listy motywacyjne, oferujemy również usługi pisania CV. Masz mało czasu lub nie jesteś w stanie samodzielnie stworzyć profesjonalnego CV lub listu motywacyjnego? Sprawdź nasze różne usługi CV. Więcej informacji o naszej usłudze CV można znaleźć.

Zwiększ swoją szansę na zdobycie pracy

Dzięki CVMaker możesz szybko oraz łatwo stworzyć wyróżniające się i profesjonalne CV w ciągu 15 minut.

+ Stwórz swoje CV

W ciągu kilku minut stworzyłem dobrze wyglądające CV, które pomogło mi znaleźć pracę w jednej z moich ulubionych firm”

Izabela Szymańska

Zdobyła pracę w Nike

zdjecie