CV

>

Chcesz wspomnieć o dzieciach w swoim CV?

StarStarStarStarStar

Chcesz wspomnieć o dzieciach w swoim CV?

przez CVMaker

  • CV
  • · January 11 2023
  • · 1 minuta czytania
wzmianka o dzieciach w CV

Spis treści

Zajęty szukaniem fajnej pracy? W takim przypadku ważne jest, abyś mógł wysłać dobre CV. CV, które odzwierciedla najważniejsze rzeczy dotyczące Twojej kariery naukowej i/lub życia zawodowego. Nie jest to łatwe, ponieważ będziesz musiał dokładnie dopasować, co umieścić w swoim CV, a co nie. W każdym razie trzymaj się zasady, że lepiej nie wspominać o rzeczach, które nie mają nic wspólnego z twoją nową pracą. Pracodawca poszukujący nowych pracowników chciałby od razu zobaczyć kim jesteś i co możesz dla nich zrobić.

Zbyt długie CV sprawia, że nie chcą zawracać sobie głowy długim CV, jeżeli takie jest, może się zdarzyć, iż wyląduje w koszu. Więc bądź krytyczny wobec tego, co umieszczasz w swoim CV. Należy też uważać na sprawy osobiste. Nie musisz wpisywać całego swojego życia w CV.

Stwórz profesjonalne CV łatwo, ściągnie je już teraz.

Stwórz CV

Czy wspomnieć o dzieciach w CV?

Potencjalny pracodawca będzie mieć kilka pytań. CV powinno ich zaciekawić, że zostaniesz zaproszony na rozmowę o pracę. Jednak nie umieszczaj tych osobistych bijących do zadania niewygodnych pytań. Wszystkie aspekty Twojego prywatnego życia lepiej zachować do czasu, kiedy będziesz już zatrudniona, a później rób jak chcesz. Pamiętaj, że to wszystko zależy tylko od Ciebie, czy chcesz się podzielić tą informacją, czy nie. Nie chodzi tu o to, że nie chcesz się podzielić, że właśnie urodziłaś dziecko, ale o to, iż tak naprawdę nie powinen to być czyjś biznes. Nie wiesz jak na tę wiadomość zareagują, może akurat ten pracodawca nie chce zatrudnić świeżo upieczonej mamy bo może w przeszłości sparzył. Prawda jest taka, że nie każdy umie sobie poradzić połączeniem życia zawodowego z prywatnym, ale są kobiety, które umieją i potrafią pracować jak mężczyźni, a nawet ciężej. Daj sobie szansę, aby mieć czas, żeby to udowodnić.

Kiedy wspomnieć o dzieciach w CV

Zdarzają się sytuacje, kiedy wspomnienie o dzieciach może przynieść korzystne rezultaty. Dla stanowisk, w których praca z dziećmi jest wymagana. Oczywiście, takiej sytuacji warto wspomnieć to w swoim CV. Zwłaszcza jeśli masz doświadczenie z dziećmi nie tylko w teorii, ale także w praktyce, przez całą dobę, w dzień i w nocy.

Stwórz swoje CV w łatwy i prosty sposób.

Stwórz CV

Już teraz zacznij tworzyć Twoje CV

Stwórz profesjonalne CV szybko i łatwo dzięki naszemu zaawansowanemu kreatorowi CV

+ Stwórz CV

Zaktualizowano January 11 2023

StarStarStarStarStar

Napisany przez

CV Maker oferuje kompletną platformę kariery z niezbędnymi funkcjonalnościami i cennymi informacjami dla osoby poszukującej pracy. Gotowy na następny krok? Stwórz swoje CV teraz

Zdobądź wymarzoną pracę z CVMaker

Szybko i łatwo stwórz profesjonalne CV. Pobierz je w ciągu 10 minut, kiedy i gdzie chcesz!

AddSmallStwórz swoje CV
CheckCircle

Zwiększ swoje szanse na znalezienie pracy z dobrym CV.