Często zadawane pytania

Masz pytanie? Sprawdź często zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, skontaktuj się z nami.

 • Czy mogę dodać zdjęcie do swojego CV?

  Podczas tworzenia CV za pomocą naszego kreatora CV Maker w pierwszym kroku zatytułowanym „Dane osobowe” możesz dodać zdjęcie do swojego CV. Wystarczy kliknąć w ikonę zdjęcia znajdującą się obok pól wprowadzania danych. Następnie możesz przesłać, wyedytować, po czym dodać zdjęcie do swojego CV.

 • Czy moje CV można pobrać w formacie Word?

  Niestety, ze względu na złożoność naszych szablonów niemożliwe jest pobranie CV w formacie Word. Ale nie martw się, zawsze możesz edytować swoje CV poprzez konto w naszym serwisie.

 • Czy mogę edytować swoje CV?

  Po pobraniu CV automatycznie otrzymasz wiadomość e-mail z danymi do logowania, dzięki czemu możesz stale edytować swoje CV.

 • Czy mogę uporządkować elementy w CV?

  Możesz uporządkować wszystko za pomocą strzałek znajdujących się przy danym elemencie. Dodane elementy w treści można także uporządkować oddzielnie, naciskając 3 paski obok elementu, a następnie przeciągając dany element na wybraną pozycję.

 • Czy elementy są uporządkowane chronologicznie?

  Elementy nie są automatycznie porządkowane chronologicznie. Jeżeli chcesz je tak uporządkować, kliknij w 3 kropki obok danego elementu i wybierz opcję „Uporządkuj chronologicznie”. Wówczas elementy te natychmiast zostaną uporządkowane.

 • Czy mogę umieścić daną część na następnej stronie (w pliku PDF)?

  Jest to oczywiście możliwe. W naszym kreatorze CV Maker można to zrobić na dwa sposoby:

  1. Możesz umieścić pełną sekcję (na przykład „Wykształcenie i kwalifikacje”) na następnej stronie, naciskając 3 kropki obok danej sekcji i wybierając opcję „Na następną stronę (pdf)”. W rezultacie cała sekcja zostaje umieszczona na następnej stronie.
  2. W opisie poprzedniej sekcji w edytorze tekstu możesz też kilkakrotnie nacisnąć klawisz Enter, co sprawi, że przeniesienie będzie można dopasować nieco bardziej precyzyjnie.
 • Czy mogę ukryć wybrany element w swoim CV?

  Możesz ukryć elementy w swoim CV, klikając w 3 kropki obok wybranego elementu, a następnie kliknąć w opcję „Ukryj element”. Jeśli zechcesz ponownie dodać lub pokazać wybrany element, wówczas wybierz go z paska wyboru na dole ekranu w drugim kroku działania naszego kreatora CV Maker.

 • Czy korzystanie z CV-maker.pl kosztuje?

  Możesz wypróbować usługę CVmaker i funkcje premium przez 7 dni za 9.95 zł. Po 7-dniowym okresie próbnym Twoje konto jest automatycznie odnawiane i co miesiąc pobierane w wysokości 59.95 zł. Mając dostęp premium, możesz stale edytować i pobierać swoje CV, tworzyć nieograniczoną liczbę pasujących listów motywacyjnych, korzystać z narzędzia do obsługi poczty elektronicznej i korzystać z systemu wyszukiwania ofert pracy oraz korzystania z systemu dopasowującego na stanowisko pracy odpowiedniego do Twojego CV. Subskrypcja Twojego konta będzie odnawiana automatycznie co miesiąc, aż do anulowania. W każdej chwili możesz usunąć swoje konto.

  Jeżeli na wyraźne żądanie konsumenta wykonywanie usługi rozpoczyna się niezwłocznie, wówczas w przypadku odstąpienia od umowy konsument ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy.

  Cena podana na naszej stronie zawiera podatek VAT.

 • Jak mogę usunąć moje konto i subskrypcję CV-maker.pl?

  Znalazłeś dobrą pracę i chcesz anulować subskrypcję? lub po prostu już nie chcesz korzystać z serwisu? Możesz w prosty sposób anulować subskrypcję z jednych z następujących sposobów:

  Konto
  Zaloguj się na swoje konto i przejdź do „Moje konto”. Przewiń w dół do dołu strony i naciśnij czerwony przycisk “dezaktywuj konto” 
  Twoja subskrypcja jest teraz automatycznie anulowana, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania wyrejestrowania konta ze subskrypcji.

  Anuluj  subskrypcję na stronę kontaktowej 
  Przejdź do naszej strony kontaktowej i kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję” Możesz teraz automatycznie anulować subskrypcję bez logowania się na konto. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania.

  Kontakt z naszym działem pomocy
  Możesz również anulować subskrypcję, kontaktując się z naszym działem pomocy. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie (w dni powszednie), e-mailem (24/7) lub rozpocząć czat na żywo na stronie internetowej, jeśli jest dostępny. Aby uzyskać więcej informacji, jak się z nami skontaktować, odwiedź naszą stronę kontaktową

 • Czy mogę pobrać swoje CV w innym języku (np. francuskim)?

  Podczas przygotowywania życiorysu możesz dokonać wyboru, żeby pobrać swoje CV w innych językach. Opcję tę możesz zaznaczyć podczas wypełniania swoich danych osobowych. Obecnie oferujemy następujące języki: angielski, francuski i niemiecku.

 • Czym dokładnie jest usługa tworzenia CV?

  W niektórych sytuacjach przydatne może być stworzenie, przepisanie lub zoptymalizowanie CV przez profesjonalistę. Jeśli któraś z poniższych sytuacji jest Ci znana, możesz skorzystać z naszych usług:

  - Kiedy jesteś bardzo zajęty pracą i nie daje Ci czasu na stworzenie CV?

  - Kiedy nie masz CV i nie wiesz, jakie dokładne informacje powinne być w CV zawarte?

  - Kiedy zastanawiasz się nad zmianą pracy, która wymaga wpisania nowych kluczowych słów w CV?

  - Kiedy byłeś przez długi czas bez pracy i w Twoim obecnym CV jest pusty okres, który wymaga wyjaśnienia?

  - Kiedy Twoje CV jest bardzo przestarzałe lub staromodne?

  - Kiedy Twoje CV jest standardowe i niejasne, nie przyciąga wystarczającej uwagi rekrutera?

  - Kiedy Twoje CV wymaga zmiany kolejności, na przykład według dat?

  - Kiedy CV wymaga edycji gramatycznej i przepisania, aby było mocniejsze i bardziej chwytliwe?

  Więcej informacji można znaleźć na stronie tworzenia CV.

 • Czy mogę też stworzyć list motywacyjny?

  Jeśli masz aktywne konto CV-maker.pl, możesz również utworzyć nieograniczoną liczbę (pasujących) listów motywacyjnych. Zaloguj się na swoje konto CVmaker i kliknij „Listy motywacyjne” w menu, aby rozpocząć.

Już ponad 112 872 użytkowników przygotowało swoje CV

Dzięki kreatorowi CV Maker możesz w ciągu 15 minut szybko i prosto stworzyć charakterystyczne, profesjonalne CV.

Stwórz swoje CV

Zyskasz o 65% więcej szans na znalezienie pracy