Jak korzystać / anulować usługę CVMaker?

CV-Maker.pl to usługa dla osób poszukujących pracy. Za pomocą naszej aplikacji internetowej możesz łatwo tworzyć, edytować i zapisywać swoje online CV. Po drugie, możesz także tworzyć listy motywacyjne w stylu i template pasującym do Twojego CV. Z konta osobistego można wysyłać zgłoszenia do pracy z utworzonymi przez siebie CV i listami motywacyjnymi. W ten sposób możesz także sprawdzić, czy firmy otworzyły etaty pracy na chciane stanowisko. Na koncie można organizować i zarządzać swoimi aplikacjami wysłanymi do wybranych firm. Oprócz tego można wyszukać chcianą pracę ze swojego konta i po prostu aplikować. Szybka reakcja na otwarte stanowiska firm pomaga na szybką reakcję, co zwiększa dostania rozmowy kwalifikacyjnej oraz możliwe pracy.

cvmaker na inloggen

Po zalogowaniu się na swoje konto osobiste znajdziesz następujące zakładki;

  • CVs; tutaj możesz tworzyć, kopiować, edytować i pobierać swoje CV.

  • List motywacyjny; tutaj możesz tworzyć, edytować i pobierać listy aplikacji.

  • Zastosować; tutaj możesz złożyć wniosek, używając wcześniej utworzonych listów CV i aplikacji. Będziesz także mógł zobaczyć, czy Twoja aplikacja została otwarta, czy nie.

  • Oferty pracy; tutaj możesz wyszukać wolne miejsca pracy.

  • Konto; tutaj możesz edytować swoje dane uwierzytelniające, preferencje e-mail oraz anulować lub ponownie aktywować subskrypcję.

Podczas aktywnej subskrypcji możesz nieskończenie korzystać ze wszystkich wyżej wymienionych funkcji. Minimalny okres subskrypcji wynosi siedem dni, podczas których możesz stworzyć nieskończoną liczbę CV i listów. Po pierwszym tygodniu subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o miesiąc do momentu anulowania subskrypcji. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Po pierwszym tygodniu próbnym subskrypcja będzie odnawiana co miesiąc. Po zlikwidowaniu konta nadal będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji do ostatniego okresu rozliczeniowego. Jeśli więc anulujesz subskrypcję natychmiast po utworzeniu CV, będziesz miał siedem dni na edycję i pobranie listów CV i aplikacji.

Często zadawane pytania dotyczące subskrypcji.

Znalazłem pracę. Jak mogę anulować subskrypcję?

Gratulacje! Możesz łatwo zrezygnować z subskrypcji z konta osobistego. Zaloguj się i kliknij „Konto”. Przewiń w dół do „Zmień członkostwo”. Kliknij czerwony przycisk z informacją „Dezaktywuj konto”, a Twoja subskrypcja zostanie automatycznie zakończona w następnym okresie.

cvmaker na inloggen

Nie widzę czerwonego przycisku. Jak to jest możliwe?

Jeśli nie widzisz czerwonego przycisku „Anuluj subskrypcję. Oznacza to, że już anulowałeś subskrypcję, w razie wątpliwości skontaktuj się z nami!

Zapomniałem/zgubiłem swoje hasło. Jak mogę anulować subskrypcję?

Zdecydowanie zalecamy, aby poprosić o nowe hasło tutaj. W ten sposób będziesz mógł zalogować się na swoje konto, jeśli będziesz musiał edytować swoje CV. Możesz też anulować subskrypcję tutaj, wypełniając swój adres e-mail w tym formularzu. A my zajmiemy się anulowaniem Twojej subskrypcji. Otrzymasz potwierdzenie wyrejestrowania subskrypcji na podany adres e-mail, gdy anulowanie zostanie pomyślnie przetworzone.

Uwaga: musisz podać nam ten sam adres e-mail, który podałeś w CV, w przeciwnym razie nie będziemy w stanie anulować subskrypcji dla Ciebie.

Co stanie się z moim kontem po anulowaniu subskrypcji?

Konto będzie nadal istnieć, ale oczywiście nie będzie żadnych dodatkowych kosztów. Możesz reaktywować swoją subskrypcję w dowolnym momencie, jeśli szukasz nowej pracy. Twoje zapisane CV i listy motywacyjne są przechowywane na naszych bezpiecznych serwerach. Czy chcesz całkowicie usunąć swoje konto i dane? jest to możliwe, wyślij prośbę na adres [email protected].

Jaki jest okres wypowiedzenia? Kiedy mogę anulować?

Możesz anulować w dowolnym momencie. Nie mniej jednak, aby uniknąć auto-odnowienia trzeba anulować subskrypcję w trakcie 7 dni, bez anulowania, usługa jest rozliczana co miesiąc. Usługa za miesięczną subskrypcję nie podlega zwrotowi.

Chciałbym po prostu stworzyć jedno CV. Czy to jest możliwe?

Oczywiście! Chociaż zalecamy dostosowanie swojego CV do wakatu, możesz również utworzyć tylko jedno CV. Pamiętaj, aby dezaktywować konto zaraz po utworzeniu CV. Jak wspomniano wcześniej, nadal będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji przez tydzień, ponieważ zapłaciłeś już za korzystanie z naszej usługi.

Jakie są koszty jednorazowego korzystania z CVMaker?

Możesz wypróbować usługę CVMaker i funkcje premium przez 7 dni za 9.95 zł. Po 7-dniowym okresie próbnym Twoje konto jest automatycznie odnawiane i co miesiąc pobierane w wysokości 59.95 zł. Mając dostęp premium, możesz stale edytować i pobierać swoje CV, tworzyć nieograniczoną liczbę pasujących listów motywacyjnych, korzystać z narzędzia do obsługi poczty elektronicznej i korzystać z systemu wyszukiwania ofert pracy oraz korzystania z systemu dopasowującego na stanowisko pracy odpowiedniego do Twojego CV. Subskrypcja Twojego konta będzie odnawiana automatycznie co miesiąc, aż do anulowania. W każdej chwili możesz usunąć swoje konto.

Jeżeli na wyraźne żądanie konsumenta wykonywanie usługi rozpoczyna się niezwłocznie, wówczas w przypadku odstąpienia od umowy konsument ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy.

Czy masz inne pytanie, które nie zostało tutaj wymienione? A może potrzebujesz pomocy? Nasza obsługa klienta jest dostępna w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00, z przyjemnością Ci pomożemy!