Jak korzystać / anulować usługę CVmaker?

CV-maker.pl to usługa dla osób poszukujących pracy. Za pomocą naszej aplikacji internetowej możesz łatwo tworzyć, edytować i zapisywać swoje online CV. Po drugie, możesz także tworzyć listy motywacyjne w stylu i template pasującym do Twojego CV.

Z konta osobistego można wysyłać zgłoszenia do pracy z utworzonymi przez siebie CV i listami motywacyjnymi. W ten sposób możesz także sprawdzić, czy firmy otworzyły etaty pracy na chciane stanowisko. Na koncie można organizować i zarządzać swoimi aplikacjami wysłanymi do wybranych firm. Oprócz tego można wyszukać chcianą pracę ze swojego konta i po prostu aplikować. Szybka reakcja na otwarte stanowiska firm pomaga na szybką reakcję, co zwiększa dostania rozmowy kwalifikacyjnej oraz możliwe pracy.

cv-maker konto osobiste

Po zalogowaniu się na swoje konto osobiste znajdziesz następujące zakładki;

  • CV; tutaj możesz tworzyć, kopiować, edytować i pobierać swoje CV.
  • List motywacyjny; tutaj możesz tworzyć, edytować i pobierać listy aplikacji.
  • Zastosować; tutaj możesz złożyć wniosek, używając wcześniej utworzonych listów CV i aplikacji. Będziesz także mógł zobaczyć, czy Twoja aplikacja została otwarta, czy nie.
  • Oferty pracy; tutaj możesz wyszukać wolne miejsca pracy.
  • Konto; tutaj możesz edytować swoje dane uwierzytelniające, preferencje e-mail oraz anulować lub ponownie aktywować subskrypcję.

Podczas aktywnej subskrypcji możesz nieskończenie korzystać ze wszystkich wyżej wymienionych funkcji. Minimalny okres subskrypcji wynosi siedem dni, podczas których możesz stworzyć nieskończoną liczbę CV i listów. Po pierwszym tygodniu subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o miesiąc do momentu anulowania subskrypcji. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Po pierwszym tygodniu próbnym subskrypcja będzie odnawiana co miesiąc. Po zlikwidowaniu konta nadal będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji do ostatniego okresu rozliczeniowego. Jeśli więc anulujesz subskrypcję natychmiast po utworzeniu CV, będziesz miał siedem dni na edycję i pobranie listów CV i aplikacji.

Często zadawane pytania dotyczące subskrypcji

Znalazłem pracę. Jak mogę anulować subskrypcję?

Gratulacje! Możesz łatwo zrezygnować z subskrypcji z konta osobistego. Zaloguj się i kliknij „Konto”. Przewiń w dół do „Zmień członkostwo”. Kliknij czerwony przycisk z informacją „Dezaktywuj konto”, a Twoja subskrypcja zostanie automatycznie zakończona w następnym okresie.

Cv Maker Anulowanie Subskrypcji

Nie widzę czerwonego przycisku. Jak to jest możliwe?

Jeśli nie widzisz czerwonego przycisku „Dezaktywuj konto”. Oznacza to, że już anulowałeś subskrypcję, w razie wątpliwości skontaktuj się z nami!

Anuluj  subskrypcję na stronie kontaktowej 

Przejdź do naszej strony kontaktowej i kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję” Możesz teraz automatycznie anulować subskrypcję bez logowania się na konto. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania.

Kontakt z naszym działem pomocy

Możesz również anulować subskrypcję, kontaktując się z naszym działem pomocy. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie (w dni powszednie), e-mailem (24/7) lub rozpocząć czat na żywo na stronie internetowej, jeśli jest dostępny. Aby uzyskać więcej informacji, jak się z nami skontaktować, odwiedź naszą stronę kontaktową.

Zapomniałem/zgubiłem swoje hasło. Jak mogę anulować subskrypcję?

Zdecydowanie zalecamy, aby poprosić o nowe hasło tutaj. W ten sposób będziesz mógł zalogować się na swoje konto, jeśli będziesz musiał edytować swoje CV. Możesz też anulować subskrypcję tutaj, wypełniając swój adres e-mail w tym formularzu. A my zajmiemy się anulowaniem Twojej subskrypcji. Otrzymasz potwierdzenie wyrejestrowania subskrypcji na podany adres e-mail, gdy anulowanie zostanie pomyślnie przetworzone.

Uwaga: musisz podać nam ten sam adres e-mail, który podałeś w CV, w przeciwnym razie nie będziemy w stanie anulować subskrypcji dla Ciebie.

Co się stanie po dezaktywacji mojego konta?

Twoje konto będzie nadal istnieć, jednak wszystkie płatności są oczywiście wstrzymane. Będziemy przechowywać Twoje konto, utworzone CV i listy aplikacji na naszych bezpiecznych serwerach. Jeśli chcesz, możesz ponownie aktywować subskrypcję.

Czy chcesz w pełni i na stałe usunąć swoje konto i dane z naszego serwera?

Nie ma problemu, prześlij nam swoją prośbę na adres support@cv-maker.pl, a my zajmiemy się  Twoją prośbą.

Chciałbym po prostu stworzyć jedno CV. Czy to jest możliwe?

Oczywiście! Chociaż zalecamy dostosowanie swojego CV do wakatu, możesz również utworzyć tylko jedno CV. Pamiętaj, aby dezaktywować konto zaraz po utworzeniu CV. Jak wspomniano wcześniej, nadal będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji przez tydzień, ponieważ zapłaciłeś już za korzystanie z naszej usługi.

Już ponad 112 872 użytkowników przygotowało swoje CV

Dzięki kreatorowi CV Maker możesz w ciągu 15 minut szybko i prosto stworzyć charakterystyczne, profesjonalne CV.

Stwórz swoje CV

Zyskasz o 65% więcej szans na znalezienie pracy