CV Wzory

DropDown

CV Kosmetyczki / Kosmetologa

StarStarStarStarStar

CV Kosmetyczki / Kosmetologa

Idealny kandydat na to stanowisko powinien mieć ogromną wiedzę na temat pielęgnacji urody, paznokci, rzęs, wykonywanie zabiegów i obsługi klienta; dobrze znać trendy i mody; być zręcznym, kompetentnym; oraz posiadać wielką cierpliwość. Wymagana jest także praktyczna znajomość wszystkich aspektów związanych odnową biologiczną.

Stwórz CV

"Wykwalifikowana we wszystkich obszarach zabiegów kosmetycznych i pomagania klientom w poprawie ich wyglądu. Posiadając udowodnioną zdolność do zapewnienia skutecznego i rentownego prowadzenia salonu piękności, promując go poprzez wewnętrzne i zewnętrzne działania marketingowe. Potrafi zrozumieć i przewidzieć potrzeby gości oraz opracować rozwiązania i rekomendacje, które przekroczą oczekiwania klientów."

Oliwia Zamosjka - Kosmetyczka

Przykładowe CV kosmetyczki

Spis treści

Zastanawiasz się jak napisać CV dla kosmetyczki? Wzór CV dla kosmetyczki Jesteś w dobrym miejscu!

Kosmetyczka zmieni wygląd fizyczny osoby i będzie odpowiedzialna za zapewnienie najbardziej odpowiednich usług związaną z pielęgnacją urody. Najczęstsze wymienione słowa kluczowe w CV kosmetyczki obejmują: identyfikowanie potrzeb i wymagania klienta, przedstawiać sugestie dotyczące poprawy jej wyglądu lub skóry, wykonywanie zabiegów, jak też dobranie odpowiednich kosmetyków i sposobów kuracji, umawianie się z klientami przez telefon, przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w razie potrzeby zamawianie materiałów.

Idealny kandydat na to stanowisko powinien mieć ogromną wiedzę na temat pielęgnacji urody, paznokci, rzęs, wykonywanie zabiegów i obsługi klienta; dobrze znać trendy i mody; być zręcznym, kompetentnym; oraz posiadać wielką cierpliwość. Wymagana jest także praktyczna znajomość wszystkich aspektów związanych odnową biologiczną.

Dyplom ukończenia szkoły zawodowej, technikum, lub szkoły policealnej i certyfikat kosmetologii to minimalne kwalifikacje wymagane do tego zawodu. Oprócz tego dodatkowych umiejętności można nabyć na kursach i szkoleniach, które organizują zarówno szkoły jak i producenci kosmetyków oraz urządzeń, które są stosowane w salonach kosmetycznych. W każdej szkole obowiązkowe jest również odbycie zajęć praktycznych tych w szkole jak i w salonie.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby napisać wraz z nami dobre CV, które może pomóc w otrzymaniu rozmowy kwalifikacyjnej w wymarzonym gabinecie. Jeśli oprócz wykształcenia skończyłaś kursy doszkalające, Twoje szanse rosną.

Zasadniczo do głównych obowiązków kosmetyczki należą:

  • Zapewnienie gościom najwyższych standardów pielęgnacji i oczyszczania cery,

  • Wykorzystanie najnowocześniejszej technologii do wykonywania tradycyjnych zabiegów,

  • Zapewniając najnowocześniejsze zabiegi i doskonałą obsługę klienta.

  • Udzielanie porad dotyczących zabiegów pielęgnacyjnych i pielęgnacji skóry.

  • Zapewnienie, aby salon kosmetyczny był prowadzony wydajnie i skutecznie.

  • Sprzedaż produktów do pielęgnacji urody przy każdej okazji.

  • Marketing salonu piękności poprzez aktywne organizowanie działań promocyjnych.

  • Utrzymanie salonu piękności na wysokim poziomie higieny i czystości

  • Obciążanie klientów i przyjmowanie od nich płatności.

  • Profesjonalna obsługa komentarzy i reklamacji klientów.

  • Prawidłowo rozlicza wszystkie odebrane pieniądze i sprzedane produkty kosmetyczne.

  • Zapewnienie, że cały sprzęt jest w dobrym stanie technicznym, konserwowany i serwisowany.

Wskazówki dotyczące formatowania:

  • Idealna długość CV to 2 strony formatu A4, wystarczająco dużo miejsca, aby opisać swoje wrażenia bez uciążliwego czytania

  • Zachowaj profesjonalny układ CV, trzymaj się miękkiej palety kolorów i czytelnej czcionki

  • Nie staraj się dołączać do CV zdjęć, takich jak logo firmy lub zdjęcia głowy, które nie wnoszą żadnej wartości

  • Nagłówki, jasno zdefiniowane sekcje i wypunktowanie powinny być używane do dzielenia dużych bloków tekstu, ułatwiając czytanie

CV wzór dla Kosmetyczk

CV wzór dla Kosmetyczk

Pobierz ten szablon CV - Kosmetyczki

Pierwszą rzeczą, którą zobaczy Twój potencjalny pracodawca, będzie Twoje CV, dlatego ważne jest, abyś zrobiła z nim fantastyczne pierwsze wrażenie. Do dzieła!

Stwórz już teraz swoje profesjonalne CV

Stwórz CV

Struktura twojego CV:

Podziel swoje CV na zdefiniowane sekcje, pomagając rekruterom przejść przez twoje doświadczenia;

  1. Dane kontaktowe - górna część CV powinna być zarezerwowana na najważniejsze informacje, umożliwiając rekruterom łatwe dotarcie do Ciebie. 

  2. Podsumowanie/Profil- akapit otwierający, który dokumentuje twoje umiejętności rynkowe, doświadczenie i kwalifikacje, pokazując twoje znaczenie na pierwszy rzut oka. 

  3. Doświadczenie zawodowe / Historia kariery - opisywanie doświadczenia zawodowego w odwrotnej kolejności chronologicznej. 

  4. Edukacja - dokumentowanie wszelkich kursów lub kwalifikacji, w szczególności związanych z rolami kosmetyczki. 

  5. Umiejętności - przykładowe umiejętności, które mogą Ci się przydać w CV dla kosmetyczki. 

  6. Zainteresowania i hobby - opcjonalna sekcja, której można użyć, aby lepiej odzwierciedlić swoje mocne strony. 

  7. Klauzula-  na dole CV dla dopełnienia formalności należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

1. Dane osobowe

Poinformuj ich, gdzie się z Tobą skontaktować. Twoje CV powinno zaczynać się od informacji kontaktowych. Bardzo ważne jest, aby potencjalni pracodawcy po przeczytaniu Twojego CV umieli się z Tobą skontaktować! W górnej części CV podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i miasto.

2. Podsumowanie/Profil

Przedstaw się. Osobiste podsumowanie, choć opcjonalne, to świetny sposób na przedstawienie się pracodawcy ze swoim CV. Ta sekcja składa się z jednego lub dwóch akapitów, w których możesz opisać swoje znaczące osiągnięcia i podkreślić swoje najcenniejsze umiejętności. Twoje podsumowanie powinno dać pracodawcom krótki zarys twojego doświadczenia i możliwości oraz zaintrygować ich do dalszego czytania.

Przykład 1

"Wykwalifikowanya terapeutka urody z ponad trzyletnim doświadczeniem w pracy w środowisku salonowym, wykonując różnorodne zabiegi na twarz i ciało. Ponadto w trakcie moich obowiązków wykonałam wiele zabiegów na paznokcie, w tym akrylowe przedłużanie paznokci, zdobienia paznokci, lakier do paznokci szelakowy oraz luksusowe manicure i pedicure. Zawsze chętnie uczę się nowych umiejętności w zakresie urody i niedawno ukończyłem szkolenie z zaawansowanego woskowania. Szukam teraz nowej pełnoetatowej roli w renomowanym salonie."

Przykład 2

“Wykwalifikowana we wszystkich obszarach zabiegów kosmetycznych i pomagania klientom w poprawie ich wyglądu. Posiadając udowodnioną zdolność do zapewnienia skutecznego i rentownego prowadzenia salonu piękności, promując go poprzez wewnętrzne i zewnętrzne działania marketingowe. Potrafię zrozumieć i przewidzieć potrzeby klientów oraz opracować rozwiązania i rekomendacje, które przekroczą oczekiwania klientów. Obecnie poszukujesz odpowiedniej pozycji kosmetyczki lub terapeuty w szybkim, renomowanym i ekscytującym spa.”

3. Doświadczenie zawodowe

Zaprezentuj swoje osiągnięcia. Wyświetlaj swoje doświadczenie zawodowe w odwrotnej kolejności chronologicznej, zaczynając od najnowszej pozycji na górze sekcji. Opisz dla każdego stanowiska swój tytuł, obowiązki i osiągnięcia, koncentrując się raczej na wydajności i wynikach niż na obowiązkach. Używaj słów akcji, takich jak „opracowane,” wyprodukowane ”i„ dostarczone ”, opisując historię swojej pracy, aby stworzyć atrakcyjne i wpływowe opisy swoich doświadczeń. Podkreślanie wymiernych informacji, takich jak wskaźniki wydajności i przychody, to świetny sposób na wykazanie swoich umiejętności.

4. Umiejętności

Co robisz najlepiej. Krótsza niż sekcja historii pracy, w sekcji umiejętności możesz skutecznie wymienić swoje podstawowe kompetencje w sposób bezpośredni i łatwy do odczytania. Zaprezentuj umiejętności i zdolności, które wnosisz do pracy, koncentrując się na tych, które wyróżniają Cię na tle konkurencji. Im bardziej przydatne i unikalne są twoje umiejętności, tym bardziej wyróżnisz się na tle przyszłego pracodawcy.

KLUCZOWE UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE

  • Dobra komunikacja i umiejętności społeczne.

  • Wiedza o produkcie

  • Silne, sprawdzone zaplecze sprzedaży detalicznej.

  • W pełni świadoma polityki bezpieczeństwa i higieny oraz procedur przeciwpożarowych.

  • Doświadczenie w technologii paznokci, opalania natryskowego, terapii spa i

  • Mikrodermabrazja i mikro-kosmetologia

  • Obsługa komputera.

  • Obsługa sprzętu.

  • Języki obce.

  • Zabiegi aromaterapeutyczne

  • Techniki masażystki

  • Skoncentrowana na kliencie

  • Twórcza

  • Umiejetność zarządzanie czasem

  • Kolorowanie rzęs

  • Pozytywne nastawienie

  • Ochrona skóry

Stwórz już teraz swoje profesjonalne CV

Stwórz CV

5. Edukacja

Czego się nauczyłeś i gdzie się go nauczyłeś? Twoja sekcja edukacyjna powinna zawierać nazwę każdej szkoły policealnej, do której uczęszczałeś, stopnie naukowe oraz wyróżnienia akademickie, które uznasz za warte wyróżnienia. Jeśli są szczególnie istotne, możesz także uwzględnić główne obszary studiów i ważne projekty, w których uczestniczyłeś. Podobnie jak w części dotyczącej doświadczenia zawodowego, twoje wykształcenie powinno być przedstawione w odwrotnej kolejności chronologicznej.

6. Hobby 

Daje to rekrutującemu pełniejszy i pełniejszy obraz ciebie. Hobby to czynność, którą regularnie uprawiasz w celach rekreacyjnych, szczególnie w czasie wolnym. Są to czynności, które na ogół zwalniają cię ze stresu, napięcia lub zmęczenia.

Korzyści z włączenia Twoich osobistych zainteresowań do CV:

  • Zainteresowania pozalekcyjne informują pracodawcę, że jesteś osobą wszechstronną, która nie tylko pracuje, ale także dobrze się bawi

  • Stanowią doskonałą podstawę do dyskusji na etapie rozmowy kwalifikacyjnej

  • Zajęcia sportowe wskazują, że jesteś wysportowany, zdrowy i towarzyski

7. Klauzula 

Wpisz Klauzulę, aby być rozpatrywany o chciane stanowisko. Wysyłając do firm swoje curriculum vitae, czyli życiorys zawodowy, zamieszczałeś dotąd klauzulę o brzmieniu. Aktualna klauzula CV na 2023 rok:

I odpowiednio, dla zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, klauzula będzie brzmieć:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Oczywiście, można (a nawet estetyka tekstu tego wymaga) połączyć dwie zgody w jedną i napisać:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez (nazwa firmy)".

Alternatywnie, ze wskazaniem podstawy prawnej, klauzula będzie brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zdobądź wymarzoną pracę z CVMaker

Szybko i łatwo stwórz profesjonalne CV. Pobierz je w ciągu 10 minut, kiedy i gdzie chcesz!

AddSmallStwórz swoje CV
CheckCircle

Zwiększ swoje szanse na znalezienie pracy z dobrym CV.